ZAUFAJ NAM, ABY DOSTARCZYĆ

Logistyka w firmie BK Szalunki to proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego załadunku i rozładunku deskowań oraz przypływu informacji w celu zaspokojenia wymagań klienta. Działania logistyczne obejmują obsługę klienta, prognozowanie czasu wynajmu, szybkie załadunki i rozładunki na placu budowy, obsługę zwrotów, realizowanie zamówień, czynności z czyszczeniem oraz konserwacją szalunków i rusztowań. Pakowanie, składowanie oraz transport. Bardzo dziękuje za zainteresowanie naszymi usługami. 

 1. Transport HDS do przewozu i rozładunku szalunków na placu budowy

HDS  to narzędzie, które jest często niezbędne na placu budowy, szczególnie przy pracach związanych z przenoszeniem i rozładunkiem ciężkiego sprzętu i materiałów, takich jak szalunki.


A. Rozładunek i załadunek 

 HDS jest w stanie podnieść ciężkie elementy szalunków i przenieść je w odpowiednie miejsce. Precyzja: Precyzyjne manewrowanie dźwigiem umożliwia umieszczanie szalunków w wymaganych lokalizacjach, nawet w trudno dostępnych miejscach. 

B. Logistyka Planowanie 

Organizacja transportu i przemieszczania szalunków wymaga starannego planowania, uwzględniając dostępność i lokalizację HDS. Copyright ©2023 B.K.SZALUNKI, All Rights Reserved.
BK Szalunki Sp. z  o . o. ul. Gdyńska 64 , 80-297 Miszewko