Fundament lekkie szalunki fundamentowe 

Płyty FUNDAMENT są lekkie i łatwe w montażu. Doszalowania ręcznego, bez użycia dźwigu. Szaluj pionowo lub poziomo. Kompatybilność: Harsco-TAKKO, TEKKO. Rama: płaskowniki o grubości 5mm, zewnętrzne obramowanie-6mm. Waga płyty: ok.48,90 kg. FUNDAMENT jest oczywiście lekkim szalunkiem, do przenoszenia ręcznego, jeśli na budowie posiadasz dźwig, odradzam przemieszczania szalunku dźwigiem na hakach transportowych po kilka sztuk naraz. Rama szalunku wygnie się, to jedyny minus tego systemu. Plus za : duży wybór rozmiarów, łatwy w transporcie, lekki, trudniejsze są klocki lego w montażu, niż nasz szalunek FUNDAMENT, wiem, bo sprawdziłem. FUNDAMENT, cieszy się dużym powodzeniem na rynku polskim i nie tylko. Polecam, system FUNDAMENT, Rozsądne ceny oraz duża dostępność szalunku. Zapraszam do zakupu.

FUNDAMENT - Kompatybilny Tekko 

Fundament to lekki szalunek ścienny, idealny do ław, podwalin, fundamentów, stóp, ogrodzeń itp. Fundament to nowoczesny system szalunkowy. Fundament lekki system szalunkowy, składa się z płyt szalunkowych o różnych wymiarach, narożników zewnętrznych, narożników wewnętrznych oraz przegubowych. Możliwość szalowania trzy metrowej ściany. Sama płyta szalunkowa FUNDAMENT nie wystarczy by wykorzystać potencjał systemu. Łącznik zaciskowy to element, bez którego Fundament, by nie zyskał takiej uwagi. Dzięki łącznikowi montaż płyt trwa kilka sekund. dwa, trzy uderzenia młotkiem . Szybkość montażu to największa zaleta systemu. Następnym elementem jest ściąg oraz nakrętka szalunkowa. Niezbędne elementy do każdego szalunku. Na kąty oraz formy okrągłe FUNDAMENT znalazł idealne rozwiązania: narożnik wewnętrzny i zewnętrzny oraz przegubowy, właśnie do okrągłych form lub łuków. FUNDAMENT jest oczywiście lekkim szalunkiem, do przenoszenia ręcznego, jeśli na budowie posiadasz dźwig, odradzam przemieszczania szalunku dźwigiem na hakach transportowych po kilka sztuk naraz. Rama szalunku wygnie się, to jedyny minus tego systemu. Plus za : duży wybór rozmiarów, łatwy w transporcie, lekki, trudniejsze są klocki lego w montażu, niż nasz szalunek FUNDAMENT, wiem, bo sprawdziłem. Dodatkowymi elementami fundament jest belka prostująca, klamra prostująca wraz z dźwigarem h20, podpora pionująca, by idealnie wypoziomować ścianę. FUNDAMENT, PionBox, Bautekk, Budouni oraz Tekko to systemy, Które cieszą się dużym powodzeniem na rynku polskim i nie tylko. Polecam, system FUNDAMENT, Rozsądne ceny oraz duża dostępność szalunku.

Szalunki Fundamentowe 

Zobacz, jak system Fundament lekki szalunek ścienny, fundamentowy Video Katalog. Poznaj nazwy systemu Fundament: Płyta Fundament, Łącznik zaciskowy, Nakrętka szalunkowa, ściąg szalunkowy, Narożnik wewnętrzny, narożnik zewnętrzny i inne akcesoria. 

Copyright ©2023 B.K.SZALUNKI, All Rights Reserved.
BK Szalunki Sp. z  o . o. ul. Gdyńska 64 , 80-297 Miszewko


Liczba odwiedzin: 119