BK Szalunki oferuje wynajem szalunków stropowych.
Szalunki stropowe służą do podtrzymywania konstrukcji stropu.
Dzięki systemowi dźwigarowemu  zalejesz strop nadając mu odpowiedni kształt. Szalunek stropowy składa się z sklejek szalunkowych, trójnogów, stalowych podpór budowlanych, a także dźwigarów H-20. 

STROP slab to konwencjonalny system deskowania dźwigarowego do formowania i podpierania szalunku stropu. Dzięki zaledwie pięciu głównym elementom system jest szybki i łatwy w montażu, dzięki czemu optymalizowany jest czas eksploatacji i koszty pracy czyli wszechstronność. Kluczową zaletą STROP slab jest jego łatwa adaptacja do różnych i zmieniających się układów. Dzięki stosunkowo niskim kosztom materiałowym deskowanie pozwala na efektywne kosztowo rozwiązania. System STROP slab jest całkowicie niezależny od dźwigu. STROP slab Ma Wszystko czego potrzebuje budownictwo monolityczne. Deskowanie składa się z następujących elementów, takich jak:

trójnóg podpory, ten element służy do utrzymania podpory budowlanej. Naszej ofercie posiadamy tylko ze stali ocynkowanej. Podpora Budowlana, regulowana, malowana lub ocynkowana. O różnych długościach regulacji, nawet do wysokości 550 centymetrów. O różnej wytrzymałości, do 30kn/m2. Głowica Krzyżowa Stanowi wsparcie dla dźwigarów szalunkowych H20, utrzymując je w pozycji pionowej i zabezpieczając przed zsunięciem. Dźwigar h 20, jest to niezastąpiony element systemu STROP slab, wykorzystuje się do podparcia i zamocowania sklejki szalunkowej. Podciągi przenoszą obciążenia na podpory główne, zapewniając trwałe podparcie. Sklejka szalunkowa, jest używana jako element systemu STROP SLAB. Podtrzymuje konstrukcję zbrojenia podczas betonowania i nadaje kształt mieszance betonowej. 
oferujemy także sprzedaż elementów szalunkowych. Poniżej nasz asortyment szalunków stropowych.
Podpora budowlana regulowana. 
Dźwigar h-20
sklejka 3s trójwartstowa 
sklejka topolowa 
sklejka brzozowa 
trójnóg 
głowica krzyżowa 

Copyright ©2022 B.K.SZALUNKI, All Rights Reserved.
BK Szalunki Sp. z  o . o. ul. Gdyńska 64 , 80-297 Miszewko